در حال لود شدن صفحه...

سیاست حریم خصوصی

قوانین استفاده از سایت:

فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

سفارشات انجام شده توسط سایت طبق قرارداد و تعهداتی که اعلام میشود صورت میگیرد. دیجیمایکت متعهد است پایبند قرارداد با مشتری خود باشد.

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از دیجی مایکت:

  • بدون ایجاد محدودیت در روش‌های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می‌توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه‌ای که دیجی مایکت دیگر ارایه خدمات به این کاربر را قطع کرده و در صفحه شبکه مجازی خود کاربر متخلف را اعلام مینماید.

همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

  1. هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته شده‌‌ یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
  2. شایعات کذب در خصوص شرکت و دروغ گویی در خصوص برند شرکت از سمت کاربر.
  3. کانالها و پیجهایی که برای تبلیغات و جذب مخاطب به ما مراجعه میکنند حتما باید منطبق با قوانین کشور باشد در غیر اینصورت عواقب پرداخت و رویه کار بر عهده خود مشتری میباشد.
  4. کاربرانی که از ربات جذب فالور اینستاگرام ما استفاده میکنند بدانند ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت به کاربران دیگر. درج پیامهای غیر اخلاقی و کذب در بخش کامنتهای پیج های دیگر؛ ممنوع میباشد. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت ذبات کاربر بسته خواهد شد.
  5. همچنین کاربران ربات اینستاگرام و کانالهای تلگرام بدانند بعد از دریافت خدمات از سوی دیجی مایکت اگر به هر دلیل(درواقع به دلیل سیاست های خود اینستاگرام و تلگرام) اکانتشان از سوی کمپانی مبدا ریپورت؛ بلاک و یا حذف شود؛ دیجی مایکت مسعولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

همچنین دیجیمایکت معتهد میشود تا تمام خدمات خود را طبق توافق نامه ابتدایی و در زمان اعلام شده ارایه دهد.

دیجی مایکت بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای دیجی مایکت برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر نام و ایمیل و شماره خود را وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف دیجی مایکت کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند.

محافظت از اطلاعات:

دیجی مایکت هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد.

دیجی مایکت دارای سه بخش اطلاعاتی است: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران استفاده می نماییم.

دیجی مایکت log file ها و database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می نمایید. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایت داشته باشیم و محتوایی را که در سایت ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران است. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

سخن پایانی:

ممکن است دیجی مایکت گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست ها آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت دیجی مایکت داشتید می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

www.digimyket.ir